St Giles Highgate

Ідеальна школа для тих, хто шукає спокійний і комфортний варіант з акцентом на навчання та особистий розвиток.

 

Школа St.Giles в Хайгейт розташована в прекрасній будівлі, оточеній справжнім англійським садом.

Хайгейт — це фешенебельний район північного Лондона, з ідеальними транспортними сполученнями, тому до центральної частини міста можна доїхати всього за 20 хвилин.

Більшість резиденцій і сімей, у яких проживають студенти розташовані в межах декількох хвилин ходьби від школи.

Центр St.Giles в Хайгейт ідеальний для тих, хто шукає спокійний і комфортний варіант з акцентом на навчання і особистий розвиток. Школа поєднує невимушену атмосферу і високі академічні стандарти якості навчання!

Пропонуємо Вам загальний або стандартний курс рівня A1(Elementary), тривалість курсу 1 тиждень +.  

Це 16 – 23 уроків на тиждень, по 50 хвилин кожен. Максимальна кількість людей у групі 12 (в середньому 9), Вік учнів від 14 років, заїзд щопонеділка.

Індивідуальні заняття рівня Begginer to C1 швидко ліквідовують проблеми в знаннях, відповідно до особистих потреб учня (кількість уроків може бути різною), тривалість уроку 50 хвилин.

Ви можете обрати одну з програм:

Англійська для початківців Рівень Begginer ідеальна для тих, хто в стислі терміни хоче освоїти основні мовні навички. Наприклад, для коротких поїздок за кордон.

Тривалість курсу 2-4 тижні, кількість годин на тиждень 16-23, тривалість уроку 50 хвилин. Приймаються учні від 14 років.

International Semester Courses – для студентів, що бажають спробувати англійський стиль життя і навчання від 6 і більше місяців.

Рівень A1(Elementary) тривалість курсу 24 тижні+ по 16-23 години в тиждень. Тривалість одного уроку 50 хвилин. Максимальна кількість людей в групі 12, в середньому 9. Вік учнів від 14 років.

IELTS Preparation (International English Language Testing Service) – міжнародні стандарти тестування для вступу у вищі навчальні заклади Британії.

Курс орієнтований на студентів, які планують складати міжнародний іспит і отримати сертифікат на знання мови, затверджений академічними і комерційними світовими організаціями.

Підготовка проводиться по 4 напрямках: сприйняття мови, читання, письмо, розмовна мова. Курс Рівня B1 (Intermediate+) тривалість 4 тижні, по 16-23 години в тиждень. Тривалість одного уроку 50 хвилин. Приймаються учні віком від 16 років, максимальна кількість людей в групі 12.

London Experience Programme - найкращий спосіб познайомитися зі столицею Англії через місцеву культуру, музеї, пам’ятки архітектури.

Літній курс розрахований на тих, хто хоче познайомитися з мовою через англомовні ранкові екскурсії та опанувати загальні мовні навички завдяки вечірнім заняттям на курсах. Програма охоплює: прогулянкові тури центром Лондона, Вестмінстерське абатство, Лондонський акваріум, Лондонський міст, Британський музей та ін.

Рівень A1 Elementary+, тривалість курсу від 1 до 4 тижнів, та включає 16 годин в тиждень. Вік учнів від 14 років.

General English plus English for Business – чудовий варіант для осіб які хочуть опанувати мовні навички для володіння мовою в бізнес середовищі. Ви зможете покращити свої вміння у веденні переговорів, ділових зустрічей, розмов по телефону, вправність в презентаціях, грамотному листуванні та спілкуванні через емейли.

Рівень B1 Intermediate+, тривалість навчання від 2 до 12 тижнів по 28 уроків на тиждень. Комфортні групи до 12 людей.

English for University Studies – курс спрямований на отримання ключових навичок для майбутнього успішного навчання в університетах Великої Британії. Цей курс поєднує уроки з загальної англійської та розвитку читання, письма та презентації необхідних для академічного життя в Британії.

Рівень B1 Intermediate +, тривалість курсу 4-12 тижнів, по 28 уроків в тиждень. Групи до 12 учнів, вікові вимоги від 16 років.

Cambridge English Preparation – цей курс готує до здачі екзаменів на знання мови певного рівня. Такі екзамени необхідні для вступу у провідні навчальні заклади світу.

Рівні: FCE - B1 (Intermediate) / B2 (Upper Intermediate), CAE - B2 (Upper Intermediate) / C1 (Advanced). Тривалість курсу 8 - 12 тижнів, по 16-23 години в тиждень. Тривалість одного уроку 50 хвилин. Приймаються учні віком від 16 років, максимальна кількість людей в групі 12.

General English plus Art & Design – ідеальні мовні курси для тих, хто хоче розширити свій словниковий запас в області мистецтва та дизайну для подальшого навчання на даних факультетах в університетах чи коледжах Великої Британії та Америки.

Курс пропонує 20 ранкових занять з загальної англійської і 8 післяобідніх занять за даними спеціальностями. Необхідний рівень володіння англійською B1 Intermediate +, тривалість курсу 4 тижнів + по 28 уроків на тиждень. Вік учнів від 16 років.

English Plus Internship Programme - цей курс нагода отримати незабутній і безцінний досвід стажування волонтером в іноземній компанії.

Курс розрахований на молодих людей, які вже закінчили навчання, працюють або взяли коротку паузу, для того аби отримати практичні знання під час стажування в різноманітних сферах бізнесу. Чи для тих, хто хоче вдосконалити свої знання для подальшої успішної кар’єри в одній з цих галузей: бізнес адміністрування, адміністративне навчання, маркетинг, митна служба, мода, продажі, дизайн, туризм, журналістика, право, IT сфера.

Курс підійде для осіб від 18 до 32 років, які мають право на працю у Великій Британії.  Рівень B1 (Intermediate +), тривалість стажування від 4 – 24 тижнів, максимальна кількість людей у групі 12.

INTO University Pathway Programme - поєднує в собі інтенсивне вивчення англійської мови з розвитком академічних навичок та курсових робіт. Після завершення, студенти зможуть перейти до університетського ступеня у Великобританії.

Початок щопонеділка. Ви можете відвідувати від 16 до 23 уроків щотижня, тривалість одного уроку 50 хвилин. Мінімальний вік учнів від 18 років.

General English Juniors (Under-16s) Group – розрахований для дітей віком 14-15 років з метою покращення їхніх комунікативних здібностей в повсякденному мовному середовищі. Тут Ви зможете удосконалити мовні навички та сприйняття інформації на слух. Цей курс включає 3 розважальні та соціальні програми на тиждень, для учнів віком від 16 років - супервізію та адміністрування.

Рівень знань A1 Elementary, тривалість курсу 1 тиждень + (28 уроків). Групи до 10 чоловік в групі, віком від 14 років.

International Semester Juniors (Under-16s) – міжнародні піврічні курси, які допомагають учням ефективніше та впевненіше комунікувати в повсякденних ситуаціях. Курси спрямовані на покращення мовних та слухових навичок. Цей курс включає 3 розважальні та соціальні програми на тиждень, а для учнів віком від 16 років - супервізію та адміністрування.

Рівень A1 Elementary, тривалість курсу – 24 тижні+, по 28 уроків на тиждень. Максимальна кількість учнів в групі 10. Вікові вимоги від 14 років.

London Experience Juniors (Under-16s) – курси які проводяться лише влітку та включають в себе ранкові оглядові екскурсії Лондоном і заняття загальної англійської мови в післяобідній час.

Рівень A1 Elementary тривалість курсу від 1 до 4 тижнів по 23 години в тиждень. Максимальна кількість учнів в групі 10. Вікові вимоги від 14 років.

Отримати детальнішу інформацію, розібратися з кожною з програм та підібрати ту, що підійде саме Вам, допоможе Ваш консультант Simply Study! Залишіть заявку на сайті і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!

 

Замовити