Kaplan London Leicester Square

Kaplan London Leicester Square – одна з найпопулярніших та найстарших шкіл Великобританії, що розробила спеціальну програму навчання для учнів вікової категорії 25+. Поруч театри та галереї, магазини і ресторани.

Kaplan London Leicester Square – одна з найпопулярніших та найстарших шкіл Великобританії, що розробила спеціальну програму навчання для учнів вікової категорії 25+.

Школа добре зарекомендувала себе використанням найновіших методик навчання та гарним розташуванням!

Сучасне приміщення школи розташоване у центрі Лондона, між Трафальгарською та Лейсестерською площами. Тому учні завжди без проблем можуть добратися, як до театрів та галерей, так і до магазинів та ресторанів.

Школа Kaplan London Leicester Square пропонує спеціально розроблені курси для аудиторії 25+. Тому під час навчання будуть обговорюватися теми пов'язані з бізнесом і наукою. Kaplan London Leicester Square ідеально підійде тим, хто прагне до розвитку своєї професійної та наукової кар'єри. Або ж планує здобувати освіту в університетах чи коледжах Великобританії!

Каплан на Лестер Сквер – це офіційний екзаменаційний центр для здачі Cambridge ESOL. Тому Ви можете буди впевнені у компетентності та ефективності навчання!

Зацікавило навчання? Ми надамо Вам усі подробиці та додаткову інформацію, чекаємо на Ваш дзвінок у Simply Study.

 

 

Замовити