Підбір навчального закладу, курсу у Великобританії

Як і де найкраще вивчити мову? У Великобританії! На відстані важко зорієнтуватися у виборі відповідно до Ваших потреб і зробити правильний вибір. Ми Вам допоможемо! Вам не потрібно мучитися здогадками та пошуками можливостей де і що вчити – ми зробимо це для Вас! Ми допоможемо зробити це для Вашої дитини!

 

 

Як і де найкраще вивчити англійську мову? Ідеальним рішенням є вчитися там, де мова повсюди, в її природному середовищі – у Великобританії. 100 відсоткове занурення в атмосферу та культуру мовного середовища англомовної країни – це запорука успіху та найкращого результату. Коли предмет вивчення навколо, то нема потреби «зубрити» нові слова та уявляти ситуації в яких їх використовувати, сидіти з підручниками та боротися із втомою. Навчання відбувається природно, беж жодних надмірних зусиль з допомогою та підтримкою викладачів, які є носіями мови.

Ми співпрацюємо лише з рейтинговими навчальними закладами Великобританії. Після їх закінчення перед випускником відкриваються широкі кар’єрні перспективи, які він зможе реалізувати у різних країнах світу. Ми допомагаємо організувати поїздку на канікулярні програми, мовні курси з вивчення англійської у Великобританії. А також вступити до приватних шкіл, коледжів, ВНЗ, на післядипломну освіту та інше.

На відстані важко зорієнтуватися у виборі потрібної програми, тому ми допоможе у цьому. «Simply Study» володіє вичерпною інформацією про всі можливості отримання освіти у Великобританії.

Насправді усе просто! У вас є потреба, мета і є ми, команда «Simply Study»! Ми зробимо усю важку дріб’язкову та затратну у часі роботу за Вас! Тим більше, ми знайомі зі всіма закладами, школами та ВНЗ Великобританії, щоб одразу вказати Вам правильний напрямок.

У нас Ви можете пройти мовний тест і вже точніше знати, що саме потрібно для вдосконалення та розвитку у Вашій професійній діяльності.

Для школярів ми допоможемо підібрати програму для першого знайомства з мовою, організувати канікули чи обрати підготовчі курси для вступу в університет. Також можливі сімейні поїздки, де батьки так само, як і діти проведуть час з користю!

Дитячі канікули - це не лише відпочинок, але і практика у спілкуванні англійською мовою. Крім цього, це ще й багато нових друзів та знайомств, різноманітні культурні та спортивні розваги. Діти займаються з професійними педагогами, що є носіями мови.

Важливо відзначити, що батьки можуть бути спокійними та не переживати за безпеку своїх дітей, адже Великобританія найдосвідченіша країна в організації навчання.

Якісна освіта повинна бути фундаментом та запорукою успішного майбутнього. Диплом, який Ви отримуєте повинен відповідати роду Вашого заняття, а не лежати у шафі. Саме такий принцип прослідковується після закінчення навчання у Великобританії.  Ви перфектний спеціаліст у своїй справі, затребуваний у всьому світі. Перед Вами відкривається широкий вибір можливостей у працевлаштуванні.

Ми допоможемо зробити перший крок до великих можливостей! Вам не потрібно мучитися здогадками та пошуками де і що вчити – ми зробимо це для Вас або для Вашої дитини!

Пропонуємо наступні програми:

Діти (6-12 років):                                                                                

Англійська + академічні предмети;

Англійська + музика;                                                  

Англійська + мистецтво;

Тюторінг.

 

Підлітки (13-17 років):

Англійська + активне дозвілля;

Англійська + підготовка до іспитів;

Англійська + спорт;

Англійська + бізнес-проект;

 

Батьки:

Загальна англійська;

Бізнес-англійська;

Інтенсивний індивідуальний курс, 1 на 1;

Англійська у сфері фінансів, правознавства;

Сімейна програма (дитина + батьки).

А також допоможемо підібрати університет з необмеженими можливостями працевлаштування для випускників. Пам'ятайте, що Великобританія вважається найреспектабельнішою країною в галузі освіти, а також однією із найцікавіших для подорожі.

Ми чекаємо на Ваш дзвінок! Зателефонуйте і світ відкриє Вам свої двері та подарує нові можливості!