Організація навчання у Великобританії під час шкільних канікул в Україні.

Відпочинок з користю! Вивчати мову, знаходячи нових друзів, подорожуючи та розвиваючись значно ефективніше!

Літні, осінні, зимові та весняні канікули – найбільш очікуваний відпочинок не лише для дітей але і для батьків! Ви досі не визначилися чим займуться Ваші діти у період канікул? Ми пропонуємо провести їх з користю. Англійська у Великобританії – найкраще рішення, вивчення мови у поєднанні з активним відпочинком, хобі та особливими уподобаннями Ваших дітей.

Агенція Simply Study пропонує широкі можливості для вивчення англійської мови на базі найкращих учбових закладів Великобританії. Мовні курси на базі приватних шкіл для школярів, англійська при університеті – для студентів, а також сімейні поїздки якщо Ви не наважилися відпустити дітей самостійно.

Ваш син любить футбол? Він увесь вільний час проводить з м’ячем і не сідає за підручник? Це не проблема. Є рішення! Англійська у поєднанні з тренуваннями у спеціальній британській школі. Також інші види спорту, екскурсії та різні можливості проведення часу у компанії носіїв мови. Можливо, Ваша донька любить малювати? Найяскравіші уроки малювання у поєднанні з відвіданням найвідоміших галерей світу у Великобританії будуть найкращою мотивацією для вивчення англійської мови!

Навчання також можливе з різним проживанням або у викладача, або у студентській резиденції, або якщо ви подорожуєте разом – у готелі. Дуже гнучкі можливості та широкий вибір! Перш за все – це висока кваліфікація навчальних закладів та безпека Ваших дітей!

Ми ретельно підбираємо учбові заклади з якими працюємо, акцентуємо на позитивний досвід співпраці нашої агенції зі школою, відмінну репутацію серед клієнтів, хорошу програму навчання, найкращі умови проживання, якість харчування та різноманітність спортивних та розважальних програм.

Що би Ви не обрали для Вашого сина чи доньки, чи табір, чи мовну програму – канікули Ваших дітей у Великобританії будуть незабутніми.